17 Şubat 2017 Cuma

Boyner Bayilik Şartları

Boyner Bayilik Şartları

Kurulduğu illerde büyük başarılara ulaşan firma, mağazaları diğer illere de taşıma isteğinde ve bu konuda da yeni iş ortakları arıyor.

Ciddi büyük bir kesime hitap eden firma, marka bilinirliği ve kalitesi anlamında da büyük avantajlar sağlıyor. İnternet üzerinden de başvurulabilecek bir bayilik sistemi oluşturmuştur.

Boyner Hakkında

Boyner, 2003 yılında büyük mağazacılık olarak kurulmuş ve tüm ülkede bayilik veren firmalar arasındadır. 26 farklı ilde hizmet veren firma daha da büyüme trendi gösteriyor.

Tüm giyim ve aksesuar ürünlerinin bir arada bulunduğu mağazalar oluşturarak tüketiciye birden çok konuda hizmet veriyor.

İçerisinde kaliteli ve bilinen markalar bulunduğu gibi, her bütçeye de hizmet verebilecek markalar içeriyor.

Yaptığı kampanya ve indirimlerle de adından söz ettiren firma bayilik isteyen kişilere de destek veriyor.

Ürün kataloğunun geniş olmasının yanı sıra, bir çok kesime de hitap ediyor. 2015 yılı itibariyle en çok sevilen ve tercih edilen alışveriş markası olma felsefesi ile değişim sürecine girmiş, tedarik süreçlerinden, ürün ve marka çeşitliliğine kadar bir çok konuda yenilikler ortaya koymuştur.

Çarşı adıyla 1981'de açılan ilk mağazasıyla sektöre başlayan firma, 2004 yılında Boyner olarak değişti ve 2012 yılında YKM mağazalarını da bünyesine kattı.

Boyner Bayilik Şartları
Mağaza için 2000 metrekare, Sports mağaza için 600 metrekare, Beaute mağaza için 200 metrekare, Casa Club mağaza için 350 metrekare veya outlet mağaza için 500 metrekare alanınız varsa mağaza açmaya uygundur ve başvuru yapılabilir.

Tabi mağazanın bulunacağı yer de önemli, ana cadde üzerinde veya alışveriş merkezi içerisinde olmalıdır.

0 yorum:

Yorum Gönder